Igazán hálás feladat volt az “István a király” koncertturnéjának első előadását Kárpátaljára juttatni.
Köszönjük az Együtt Mindannyiunkért Alapítvány és a KMVSZ nevében, hogy velünk volt Feke Pál és csapata!
Fergeteges előadás volt!!! Azóta is kapjuk a telefonokat, hogy “jajjdejóvolt” Még sok ilyen közös élményt szeretnénk 












